WYTRAWIANIE CHEMICZNE

Pod okiem profesjonalistów felgi poddawane są procesowi chemicznemu, w którym zdjęta zostaje powłoka lakiernicza. Metodą tą posługują się w swoich fabrykach producenci takich felg jak np. RONAL. Jest ona całkowicie bezpieczna i delikatna dla wymagającego materiału jakim jest aluminium. Ciecz, w której zanurzane są felgi dociera do trudno dostępnych miejsc usuwając lakier oraz wszelkie zanieczyszczenia.

PIASKOWANIE

Oferowana usługa polega na ścieraniu lakieru z powierzchni, poprzez skierowanie na nią strumienia sprężonego powietrza niosącego drobinki piasku. Metoda wykorzystywana przez nas  w przypadku elementów stalowych tj.wahacze, zaciski i felgi stalowe, które ze względy na swoją nietolerancję dla cieczy źle znoszą kontakt z kwasem. Zastosowane ścierniwo sprawia, że powierzchnia staje się delikatnie szorstka, dzięki czemu poprawia się przyczepność cząsteczek lakieru.

UZUPEŁNIANIE UBYTKÓW

Po zdiagnozowaniu stopnia uszkodzeń likwidowane są pęknięcia oraz wszelkie braki w pierwotnej strukturze felg. Na większe ubytki zostaje napawane
aluminium, które w następnej kolejności jest zrównywane z powierzchnią felgi. Zabiegowi temu poddawane są najczęściej, najbardziej narażone na uszkodzenia ranty.

WYGŁADZANIE POWIERZCHNI

Na tym etapie, przy użyciu specjalnych past oraz papierów ścierających ostatecznie rozprawiamy się z delikatnymi nierównościami, powstałymi w wyniku otarć lub/i wżerów. Przygotowujemy powierzchnię felgi tak, aby nowo nałożona powłoka była idealnie gładka.

PROSTOWANIE

Wytypowane do tego zabiegu felgi poddawane są ocenie przez naszego doświadczonego specjalistę, który po uprzedniej konsultacji z klientem przystępuje do naprawy. Zazwyczaj, przy użyciu specjalistycznego sprzętu udaje się nam wyprostować nawet bardzo pokrzywione felgi.

MALOWANIE PROSZKOWE

Metoda wykorzystywana w fabrykach produkujących felgi. Polega na naniesieniu cząsteczek farby proszkowej za pomocą elektrostatyki na pożądaną powierzchnię. Usługę wykonujemy w 3 etapach:
warstwa farby podkładowej,
warstwa farby w kolorze wybranym przez klienta,
warstwa farby bezbarwnej- klar, w celu lepszego zabezpieczenia i dodatkowego połysku (opcjonalnie).
Dzięki współpracy z największymi hurtowniami, naszym klientom możemy zaoferować gamę ponad 1500 kolorów.

POLEROWANIE

Działanie w które wkładamy niezwykłe zaangażowanie oraz ogromne pokłady cierpliwości - Creme de la creme naszych usług.  Pierwsza faza dotyczy zmatowienia faktury felgi, zabieg ten wykonywany jest ręcznie przy użyciu papierów wodnych o czterostopniowej gradacji. Kolejna faza obejmuje polerowanie początkowe, felga zostaje poddana maszynowemu glansowaniu. Następnie przechodzimy do polerowania końcowego, które polega na żmudnym, ręcznym dopieszczeniu powierzchni aluminium. Wszystko po to, aby efekt końcowy przypominał powierzchnię świeżo umytego lustra.

USŁUGI WULKANIZACYJNE

Oferujemy pełen zakres działań obejmujący zdejmowanie, ocenę stanu, fachowe  doradztwo oraz montaż opon wraz z prawidłowym wyważeniem kół. Naszym klientom dajemy komfort wszystkich usług w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

SPRZEDAŻ NOWYCH OPON

W zależności od Państwa potrzeb posiadamy bogatą ofertę markowych opon letnich, zimowych i całorocznych.

 

TOCZENIE FRONTÓW FELG

Toczenie CNC wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie numerycznym, aby zapewnić jak najwyższy poziom świadczonej usługi. Zabieg polega na bardzo precyzyjnym zdjęciu uprzednio naniesionej farby z frontowych elementów felgi. Czynność zakańczamy nałożeniem zabezpieczającego klaru, na całą powierzchnię felgi.

 

 

PIASKOWANIE STRUMIENIOWE WE WROCŁAWIU : www.piaskowaniewroclaw.com

Kontakt

P.H.U. MIKAR Michał Łącki
Ul. Stabłowicka 118 , Wrocław

(obok firmy DAN-MARK)

Tel: 572-311-885
e-mail: malowaniefelg@gmail.com

Piaskowanie strumieniowe:

www.piaskowaniewroclaw.com

e-mail: piaswroc@gmail.com

Otwarte:
Pn-Pt: 9:00-20:00
Soboty 10:00-14:00